Prodej domu 5+kk, 170 m2

Beroun, Středočeský kraj, Česká republika
15 180 000 Kč
Zobrazit fotografie
Počet podlaží
3
Dispozice
5+kk
Plocha
170 m2
Pozemek
356 m2
Užitná plocha
170 m2
Terasa
Ano

Popis

Golf Estates nabízí k prodeji řadový rodinný dům o dispozicích 5+kk, 170m2 v klidné lokalitě královského města Beroun. Beroun Golf Club se nachází v bezprostřední blízkosti vily, proto je dokonalou variantou pro milovníky golfu.

Tento krajní velkoryse řešený rodinný dům je jedním ze tří domů v bloku. Svojí orientací směřuje na severozápad. Dispozičně je řešen ve třech patrech s praktickou garáží a parkovacím stáním před domem. 1.NP disponuje prostorným obývacím pokojem s kuchyňským koutem s přímým vstupem na terasu s pergolou a následně je možné s terasy vstoupit do zahrady. Samozřejmostí 1.NP je koupelna s toaletou a technická místnost. Ve 2.NP se nachází tři pokoje, z nichž jeden je koncipován jako hlavní ložnice. Na tomto patře je k dispozici prostorná koupelna. 3.NP je specifické svým krásným výhledem na okolní krajinu a velkou ložnicí s koupelnou a s přímým vstupem na terasu a zelenou střechu domu.

Město Beroun disponuje kompletní občanskou vybaveností. Skvělá dostupnost do hlavního města Prahy po dálnici 12 minut na metro Zličín. Lokalitu obklopuje malebná krajina CHKO Českého Krasu a Křivoklátska. Z Golf resortu Beroun si můžete udělat výlet na okolní hrady a zámky, či navštívit vápencové jeskyně v Koněprusích. V okolí se nachází lesy, cyklostezky a hrady Karlštejn, Křivoklát, Žebrák a Točník.

V případě zájmu o další doplňující informace rádi poskytneme vážnému zájemci prostřednictvím emailu. Těšíme se i na případnou schůzku s vámi v termínu, který navrhnete.

Kontakt

Vladimíra Šálená

Ing. Vladimíra Šálená

Parametry

Lokalita
Beroun
Počet podlaží
3
Dispozice
5+kk
Plocha
170 m2
Pozemek
356 m2
Užitná plocha
170 m2
Terasa
Ano
Lodžie
Ano
Balkon
Ano
Garáž
Ano
Hřiště
200 m
Zastavěná plocha
89 m2
Parkování
Ano
PENB
G
Číslo nabídky
N1262

Hřiště v blízkosti

BEROUN Golf Club

www.golfberoun.cz

Kontaktujte nás

Máte zájem o tuto nemovitost nebo si žádáte podrobnější informace? Kontaktujte nás, obratem vám odpovíme nebo zavoláme. Prosím, vyčkejte.

Kancelář

ROGALSKI s.r.o.
office Regus
Bucharova 2657/12
158 00 Praha 5, CZ