Prodej domu 5+kk, 170 m2

Beroun, Středočeský kraj, Česká republika
15 190 000 Kč
Zobrazit fotografie
Počet podlaží
3
Dispozice
5+kk
Plocha
170 m2
Pozemek
357 m2
Užitná plocha
170 m2
Terasa
Ano

Popis

Golf Estates nabízí k prodeji řadový rodinný dům o dispozicích 5+kk, 170m2 v klidné lokalitě v blízkosti golfového hřiště v Berouně.

Tento velkoryse řešený rodinný dům je krajní ze čtyř domů v bloku. Svojí orientací směřuje na severozápad. Dispozičně je řešen ve třech patrech s praktickou garáží pro jedno auto. 1.NP disponuje prostorným obývacím pokojem s přímým vstupem na terasu s pergolou a následně je možné s terasy vstoupit do zahrady. Samozřejmostí 1.NP je také koupelna. Ve 2.NP se nachází tři pokoje, z nichž jeden je koncipován jako ložnice. Na tomto patře je k dispozici prostorná koupelna. Ve 3.NP je prostorná ložnice s koupelnou a s přímým vstupem na horní terasu s krásným výhledem na okolní krajinu. Součástí horní terasy je také zelená střecha.

Město Beroun disponuje kompletní občanskou vybaveností. Skvělá dostupnost do hlavního města Prahy po dálnici 12 minut na metro Zličín. Lokalitu obklopuje malebná krajina CHKO Českého Krasu a Křivoklátska. Z Golf resortu Beroun si můžete udělat výlet na okolní hrady a zámky, či navštívit vápencové jeskyně v Koněprusích. V okolí se nachází lesy, cyklostezky a hrady Karlštejn, Křivoklát, Žebrák a Točník.

V případě zájmu o další doplňující informace rádi poskytneme vážnému zájemci prostřednictvím emailu. Těšíme se i na případnou schůzku s vámi v termínu, který navrhnete.

Kontakt

Vladimíra Šálená

Ing. Vladimíra Šálená

Parametry

Lokalita
Beroun
Počet podlaží
3
Dispozice
5+kk
Plocha
170 m2
Pozemek
357 m2
Užitná plocha
170 m2
Terasa
Ano
Lodžie
Ano
Balkon
Ano
Garáž
Ano
Hřiště
200 m
Zastavěná plocha
89 m2
Parkování
Ano
PENB
G
Číslo nabídky
N1272

Hřiště v blízkosti

BEROUN Golf Club

www.golfberoun.cz

Kontaktujte nás

Máte zájem o tuto nemovitost nebo si žádáte podrobnější informace? Kontaktujte nás, obratem vám odpovíme nebo zavoláme. Prosím, vyčkejte.

Kancelář

ROGALSKI s.r.o.
office Regus
Bucharova 2657/12
158 00 Praha 5, CZ