Prodej domu 5+kk, 179 m2

Beroun, Středočeský kraj, Česká republika
16 190 000 Kč
Zobrazit fotografie
Počet podlaží
3
Dispozice
5+kk
Plocha
179 m2
Pozemek
424 m2
Užitná plocha
179 m2
Terasa
Ano

Popis

Golf Estates nabízí k prodeji řadový rodinný dům o dispozicích 5+kk s garáží, 179m2 v klidné lokalitě královského města Beroun. Beroun Golf Club se nachází v bezprostřední blízkosti vily, proto je dokonalou variantou pro milovníky golfu.

Tento velkoryse řešený rodinný dům je jedním ze dvou domů v bloku. Svojí orientací směřuje na severovýchod. Dispozičně je řešen ve třech patrech s praktickou garáží, která je součástí domu. 1.NP disponuje prostorným obývacím pokojem s kuchyňským koutem s přímým vstupem na terasu s pergolou a následně je možné s terasy vstoupit do zahrady. Samozřejmostí 1.NP je koupelna s toaletou. Ve 2.NP se nachází tři pokoje, z nichž jeden je koncipován jako hlavní ložnice. Na tomto patře je k dispozici prostorná koupelna. Ve 3.NP se nachází ložnice s vlastní koupelnou a s přímým vstupem na terasu a zelenou střechu s krásným výhledem na okolní krajinu.

Město Beroun disponuje kompletní občanskou vybaveností. Skvělá dostupnost do hlavního města Prahy po dálnici 12 minut na metro Zličín. Lokalitu obklopuje malebná krajina CHKO Českého Krasu a Křivoklátska. Z Golf resortu Beroun si můžete udělat výlet na okolní hrady a zámky, či navštívit vápencové jeskyně v Koněprusích. V okolí se nachází lesy, cyklostezky a hrady Karlštejn, Křivoklát, Žebrák a Točník.

V případě zájmu o další doplňující informace rádi poskytneme vážnému zájemci prostřednictvím emailu. Těšíme se i na případnou schůzku s vámi v termínu, který navrhnete.

Kontakt

Vladimíra Šálená

Ing. Vladimíra Šálená

Parametry

Lokalita
Beroun
Počet podlaží
3
Dispozice
5+kk
Plocha
179 m2
Pozemek
424 m2
Užitná plocha
179 m2
Terasa
Ano
Lodžie
Ano
Balkon
Ano
Garáž
Ano
Hřiště
300 m
Zastavěná plocha
92 m2
Parkování
Ano
PENB
G
Číslo nabídky
N1264

Hřiště v blízkosti

BEROUN Golf Club

www.golfberoun.cz

Kontaktujte nás

Máte zájem o tuto nemovitost nebo si žádáte podrobnější informace? Kontaktujte nás, obratem vám odpovíme nebo zavoláme. Prosím, vyčkejte.

Kancelář

ROGALSKI s.r.o.
office Regus
Bucharova 2657/12
158 00 Praha 5, CZ