Prodej domu 5+kk, 117 m2

Beroun, Středočeský kraj, Česká republika
13 290 000 Kč
Zobrazit fotografie
Počet podlaží
2
Dispozice
5+kk
Plocha
117 m2
Pozemek
339 m2
Užitná plocha
117 m2
Terasa
Ano

Popis

Golf Estates nabízí k prodeji řadový rodinný dům o dispozicích 5+kk, 117m2 v klidné lokalitě královského města Beroun. Beroun Golf Club se nachází v bezprostřední blízkosti vily, proto je dokonalou variantou pro milovníky golfu.

Tento velkoryse řešený krajní rodinný dům je jedním ze čtyř domů v bloku. Svojí orientací směřuje na severozápad. Dispozičně je řešen ve dvou patrech s praktickým parkovacím stáním před domem. 1.NP disponuje prostorným obývacím pokojem s kuchyňským koutem s přímým vstupem na terasu s pergolou a následně je možné s terasy vstoupit do zahrady. Samozřejmostí 1.NP je WC a technická místnost. Součástí je také pokoj, který může sloužit jako pracovna. Ve 2.NP se nachází tři pokoje, z nichž jeden je koncipován jako hlavní ložnice. Na tomto patře je k dispozici prostorná koupelna.

Město Beroun disponuje kompletní občanskou vybaveností. Skvělá dostupnost do hlavního města Prahy po dálnici 12 minut na metro Zličín. Lokalitu obklopuje malebná krajina CHKO Českého Krasu a Křivoklátska. Z Golf resortu Beroun si můžete udělat výlet na okolní hrady a zámky, či navštívit vápencové jeskyně v Koněprusích. V okolí se nachází lesy, cyklostezky a hrady Karlštejn, Křivoklát, Žebrák a Točník.

V případě zájmu o další doplňující informace rádi poskytneme vážnému zájemci prostřednictvím emailu. Těšíme se i na případnou schůzku s vámi v termínu, který navrhnete.

Kontakt

Vladimíra Šálená

Ing. Vladimíra Šálená

Parametry

Lokalita
Beroun
Počet podlaží
2
Dispozice
5+kk
Plocha
117 m2
Pozemek
339 m2
Užitná plocha
117 m2
Terasa
Ano
Lodžie
Ano
Balkon
Ano
Hřiště
200 m
Zastavěná plocha
76 m2
Parkování
Ano
PENB
G
Číslo nabídky
N1274

Hřiště v blízkosti

BEROUN Golf Club

www.golfberoun.cz

Kontaktujte nás

Máte zájem o tuto nemovitost nebo si žádáte podrobnější informace? Kontaktujte nás, obratem vám odpovíme nebo zavoláme. Prosím, vyčkejte.

Kancelář

ROGALSKI s.r.o.
office Regus
Bucharova 2657/12
158 00 Praha 5, CZ