Las Villas del Tenis ABAMA Tenerife

Playa San Juan, Tenerife, Španělsko
Zobrazit fotografie
Číslo Jednotka Podlaží Plocha Terasa Parkování Cena
APT.13_A1 Dům 4+kk, 190 m2 50 570 000 Kč 2 190 m2 60 m2 Ano 50 570 000 Kč zobrazit
APT.14_01 Dům 4+kk, 190 m2 48 100 000 Kč 2 190 m2 60 m2 Ano 48 100 000 Kč zobrazit
Limitovaná kolekce nádherných volně stojících vil na kanárském ostrově Tenerife, které nabízejí maximální soukromí a úchvatné výhledy na oceán a ostrov La Gomera. Las Villas del Tenis osloví ty, kteří požadují to nejlepší z nejlepšího. Lokalitou sousedí s tenisovým centrem, které je obklopeno třpytivým golfovým hřištěm. Tyto exkluzivní rezidence navrhli Virgilio Gutiérrez Herreros a Eustaquio Martínez, jejichž vily Abama Bellevue byly Tenerife College of Architects jmenovány „Nejlepšími novostavbami desetiletí“.

Popis

Villas del Tenis je moderní a luxusní nový projekt a součást 5*Abama rezortu. Celkem bude postaveno 23 luxusních nových vil, každá s vlastním bazénem, jedinečnými výhledy, špičkovým vybavením. Projekt využívá jen ty nejlepší materiály a každá vila je vybavena garáží a technickou místností.

Každá vila disponuje 2 nebo 3 ložnicemi a zvolit je možné z několika dispozic, některé se dvěma podlažími a jiné s jedním. Čisté linie a bílá barva jsou hlavními pilíři celého prostoru těchto luxusních vil.

Vnitřní plocha se pohybuje od 124m2 do 182m2, na pozemku od 434m2 do 766 m2. Krásné zahrady a terénní úpravy jsou doplňkem k pozemkům kolem venkovních bazénů a jsou ideálním místem, kde si můžete vychutnat úchvatný panoramatický výhled na Atlantik a kanárskou krajinu.

Nejlepší značky a luxusní zařízení jsou jen některé z nejatraktivnějších aspektů těchto vil. Jsou kompletně zařízené, včetně venkovního nábytku, a vestavěné skříně a ložnice v apartmá nabízejí maximální soukromí a pohodlí pro vaši rodinu a hosty. Každý dům nabízí také kryté nebo podzemní parkování.

Bydlení v jedné z těchto nově vybudovaných luxusních nemovitostí v 5* Abama rezortu je výsadou, která je jedinečná, protože tyto luxusní vily se budou skládat pouze z 23 jednotek. Tento velkolepý nový developerský projekt nabízí jedinečné výhledy na perfektně udržované letovisko, golfové hřiště, Atlantský oceán, a je dokonale začleněn do okolní přírodní krajiny, jedné z nejexkluzivnějších oblastí Tenerife. Přijďte si užít volného času do domova, který můžete považovat za klenot v tomto luxusním rezortu.

Kontakt

Vladimíra Šálená

Ing. Vladimíra Šálená

Parametry

Lokalita
Playa San Juan, Tenerife
Hřiště
100 m
Číslo nabídky
N1202

Hřiště v blízkosti

Kontaktujte nás

Máte zájem o tuto nemovitost nebo si žádáte podrobnější informace? Kontaktujte nás, obratem vám odpovíme nebo zavoláme. Prosím, vyčkejte.

Kancelář

ROGALSKI s.r.o.
office Regus
Bucharova 2657/12
158 00 Praha 5, CZ