Prodej bytu 1+kk, 36 m2

Mladá Boleslav, Středočeský kraj, Česká republika
4 052 853 Kč
Zobrazit fotografie
Podlaží
1
Počet podlaží
6
Dispozice
1+kk
Plocha
36 m2
Užitná plocha
45 m2
Terasa
Ano

Popis

GOLF Estates nabízí k prodeji byt o dispozicích 1+kk, 36m2, v unikátní lokalitě Mladá Boleslav - Michalovice. Nová rezidence vyroste jen pět minut autem z centra Mladé Boleslavi a citlivě propojí aktivní život, luxusní design a nejvyšší standardy moderního bydlení.

Vstupními dveřmi vstoupíte do chodby, ve které jsou po levé straně koupelna a samostatná toaleta. Dále chodbou projdete do prostorného pokoje s přímým vstupem na balkon. Apartmán disponuje balkónem o výměře 9m2 s orientací na severozápadní stranu.

Aktuálně je byt ve výstavbě a bude připraven k předání ve 3Q 2024. Benefitem je klidná lokalita přímo u 18-ti jamkového golfového hřiště Mladá Boleslav Sand Martin's Holes. Rezidence nabízí výjimečné výhledy na krásný areál golfového hřiště. Okolí nabízí celou řadu možností pro aktivní život – splavení řeky Jizery, Zlatá stezka Českého ráje pro cyklisty, nebo procházky v přírodní rezervaci Radouč.

V případě zájmu o další doplňující informace rádi poskytneme vážnému zájemci prostřednictvím emailu. Těšíme se i na případnou schůzku s vámi v termínu, který navrhnete.

Kontakt

Vladimíra Šálená

Ing. Vladimíra Šálená

Parametry

Lokalita
Mladá Boleslav
Podlaží
1
Počet podlaží
6
Dispozice
1+kk
Plocha
36 m2
Užitná plocha
45 m2
Terasa
Ano
Lodžie
Ano
Balkon
9 m2
Garáž
Ano
Hřiště
300 m
Parkování
Ano
PENB
G
Číslo nabídky
N1315

Hřiště v blízkosti

GOLF Mladá Boleslav

www.golfmladaboleslav.cz

Kontaktujte nás

Máte zájem o tuto nemovitost nebo si žádáte podrobnější informace? Kontaktujte nás, obratem vám odpovíme nebo zavoláme. Prosím, vyčkejte.

Kancelář

ROGALSKI s.r.o.
office Regus
Bucharova 2657/12
158 00 Praha 5, CZ