Prodej bytu 2+kk, 52 m2

Mladá Boleslav, Středočeský kraj, Česká republika
6 365 459 Kč
Zobrazit fotografie
Podlaží
4
Počet podlaží
6
Dispozice
2+kk
Plocha
52 m2
Užitná plocha
63 m2
Terasa
Ano

Popis

GOLF Estates nabízí k prodeji byt o dispozicích 2+kk, 63m2, v unikátní lokalitě Mladá Boleslav - Michalovice. Nová rezidence vyroste jen pět minut autem z centra Mladé Boleslavi a citlivě propojí aktivní život, luxusní design a nejvyšší standardy moderního bydlení.

Vstupními dveřmi vstoupíte do chodby, ve které jsou po pravé straně prádelna, koupelna a samostatná toaleta. Dále chodbou projdete do prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem a s přímým vstupem na balkon. Zároveň s obývacího pokoje je vstup do ložnice, ze které je možné také vstoupit na balkon. Balkon tedy propojuje obývací pokoj a ložnici, proto je také byt krásně světlý. Balkón je výměrou 11m2 s orientací na severovýchodní stranu.

Aktuálně je byt ve výstavbě a bude připraven k předání ve 3Q 2024. Benefitem je klidná lokalita přímo u 18-ti jamkového golfového hřiště Mladá Boleslav Sand Martin's Holes. Rezidence nabízí výjimečné výhledy na krásný areál golfového hřiště. Okolí nabízí celou řadu možností pro aktivní život – splavení řeky Jizery, Zlatá stezka Českého ráje pro cyklisty, nebo procházky v přírodní rezervaci Radouč.

V případě zájmu o další doplňující informace rádi poskytneme vážnému zájemci prostřednictvím emailu. Těšíme se i na případnou schůzku s vámi v termínu, který navrhnete.

Kontakt

Vladimíra Šálená

Ing. Vladimíra Šálená

Parametry

Lokalita
Mladá Boleslav
Podlaží
4
Počet podlaží
6
Dispozice
2+kk
Plocha
52 m2
Užitná plocha
63 m2
Terasa
Ano
Lodžie
Ano
Balkon
11 m2
Garáž
Ano
Hřiště
300 m
Parkování
Ano
PENB
G
Číslo nabídky
N1316

Hřiště v blízkosti

GOLF Mladá Boleslav

www.golfmladaboleslav.cz

Kontaktujte nás

Máte zájem o tuto nemovitost nebo si žádáte podrobnější informace? Kontaktujte nás, obratem vám odpovíme nebo zavoláme. Prosím, vyčkejte.

Kancelář

ROGALSKI s.r.o.
office Regus
Bucharova 2657/12
158 00 Praha 5, CZ