Prodej bytu 2+kk, 62 m2

Playa San Juan, Španělsko
15 080 000 Kč
Zobrazit fotografie
Podlaží
2
Počet podlaží
3
Dispozice
2+kk
Plocha
62 m2
Užitná plocha
84 m2
Terasa
22 m2

Popis

Golf Estates nabízí k prodeji na kanárském ostrově Tenerife luxusní apartmán 2+kk (62m2), s prostornou terasou (21,8m2).

Součástí kupní ceny je parkovací stání, které se nachází v garáži pod domem, stejně jako úložný prostor.

Výhodou lokality je stabilní slunečné počasí po celý rok. Umístění apartmánu v areálu golfového hřiště Abama je dokonalou variantou pro milovníky golfu. Výhled z terasy na oceán a ostrov La Gomera je dechberoucí.

Apartmány jsou navrženy citlivě s ohledem na okolní krajinu s použitím místních zdrojů. Design určují kanárští architekti včetně Leonarda Omara. Apartmán je vybaven kompletně s elegancí a je připraven k okamžitému nastěhování.

Výhodou je správa a údržba nemovitosti, kterou zajišťuje resort v nepřítomnosti vlastníků. Program pronájmu je zajištěn a zaručuje návratnost investic. Investoři, kteří plánují byt pronajímat v průběhu celého roku, mají garantovaný hrubý výnos 4 % za první 3 roky vlastnictví. Byty jsou spravovány a pronajímány komplexem v době, kdy jej majitelé neobývají. Majitelé se navíc stávají součástí Social Clubu, který zahrnuje komunitní bazény, posilovnu a další.

K dispozici jsou apartmány velikostí 1+kk, 2+kk a 3+kk, záleží jen na vás, jakou variantu zvolíte.

Podrobnější informace a nabídku zašleme vážnému zájemci. Těšíme se i na případnou schůzku s vámi v termínu, který navrhnete.

Kontakt

Vladimíra Šálená

Ing. Vladimíra Šálená

Parametry

Lokalita
Playa San Juan
Podlaží
2
Počet podlaží
3
Dispozice
2+kk
Plocha
62 m2
Užitná plocha
84 m2
Terasa
22 m2
Lodžie
Ano
Balkon
Ano
Garáž
Ano
Hřiště
100 m
Parkování
Ano
Sklep
Ano
Číslo nabídky
N1190

Hřiště v blízkosti

Kontaktujte nás

Máte zájem o tuto nemovitost nebo si žádáte podrobnější informace? Kontaktujte nás, obratem vám odpovíme nebo zavoláme. Prosím, vyčkejte.

Kancelář

ROGALSKI s.r.o.
office Regus
Bucharova 2657/12
158 00 Praha 5, CZ