Prodej domu 4+kk, 154 m2

Amarilla Golf, Španělsko
11 987 850 Kč
Zobrazit fotografie
Počet podlaží
3
Dispozice
4+kk
Plocha
154 m2
Pozemek
1 m2
Užitná plocha
154 m2
Terasa
Ano

Popis

Golf Estates nabízí k prodeji krásný nově zrekonstruovaný řadový dům na Amarilla Golf na kanárském ostrově Tenerife.

Řadový dům se třemi podlažími o celkové rozloze 154m2, dvěmi terasami a dechberoucím výhledem z horní terasy pro golfové labužníky na Amarilla golf a Golf del Sur. Okolí je tvořené nádhernými vyhlášenými golfovými hřišti, které přímo vybízejí ke hře.

Dolní patro domu se skládá z prostorného otevřeného obývacího prostoru, jehož součástí je moderní kuchyně a samostatný záchod. Dále pak terasa 23m2, která přímo vybízí k odpočinku a trávení volného času s rodinou. Vše je zařízeno ve velmi moderním, ale zároveň příjemném, pohodu a domácí atmosféru evokujícím stylu. V horním patře pak najdeme 3 vkusně zařízené ložnice a 2 elegantní koupelny. Z hlavní ložnice je vstup na terasu 16m2 s dokonalým výhledem na oceán.

Dům se nachází v areálu kde jsou k dispozici dva bazény, jeden dětský a jeden plavecký. Součástí domu je také soukromá garáž 36m2 se dvěmi parkovacími místy a skladovací místnost. Tento dům je ideálním místem pro ty, kteří hledají kombinaci pohodlí, odpočinku a golfového životního stylu.

V současné době se v okolí buduje pláž a stezka při pobřeží ideální na romantické procházky při západu slunce. Také je zde veškerá společenská vybavenost, supermarket, zdravotní centrum, restaurace a bary. Letiště Tenerife jih Reina Sofía je vzdálené 15 minut jízdy autem.

Podrobnější informace a nabídku zašleme vážnému zájemci. Těšíme se i na případnou schůzku s vámi v termínu, který navrhnete.

Kontakt

Vladimíra Šálená

Ing. Vladimíra Šálená

Parametry

Lokalita
Amarilla Golf
Počet podlaží
3
Dispozice
4+kk
Plocha
154 m2
Pozemek
1 m2
Užitná plocha
154 m2
Terasa
Ano
Lodžie
Ano
Balkon
Ano
Garáž
Ano
Hřiště
1 500 m
Zastavěná plocha
1 m2
Parkování
Ano
Sklep
Ano
Číslo nabídky
N1397

Hřiště v blízkosti

AMARILA golf

18 - hole course
www.amarillagolf.es/es/

Kontaktujte nás

Máte zájem o tuto nemovitost nebo si žádáte podrobnější informace? Kontaktujte nás, obratem vám odpovíme nebo zavoláme. Prosím, vyčkejte.

Kancelář

ROGALSKI s.r.o.
office Regus
Bucharova 2657/12
158 00 Praha 5, CZ