Prodej domu 4+kk, 137 m2

St. Oswald, Rakousko
10 166 000 Kč
Zobrazit fotografie
Počet podlaží
2
Dispozice
4+kk
Plocha
137 m2
Pozemek
224 m2
Užitná plocha
137 m2
Terasa
Ano

Popis

Golf Estates nabízí k prodeji rodinný dům o dispozicích 4+kk, 137m2, v lokalitě St. Oswald v Horním Rakousku.

Levá část dvojdomu disponuje dvěmi patry. Hlavní vstup je přímo do 2.NP. Dominantou 2.NP je obývací část s kuchyňským koutem a přímým vstupem na prostorný balkon s dechberoucími výhledy na golfové hřiště a do okolní krajiny. Samostatné WC pro hosty. Součástí je také jedna ložnice pro hosty. Kryté parkovací stání je nedílnou součástí nemovitosti 2.NP. 1.NP disponuje dvěmi pokoji s přímým vstupem na terasu a do zahrady, prostornou koupelnou s WC a technickou místností. Celková užitná plocha domu je 158m2.

Dům je koncipován jako hotová stavba na klíč v nadstandartní kvalitě, s podlahovým topením a samostatným topným rozvodem v každém podlaží. Výroba tepla je zajištěna pomocí ekologického vzduchového tepelného čerpadla, které je umístěno v technické místnosti. V obytných místnostech jsou parkety, v předsíni kamenná dlažba. Terasa je zhotovena z teakového dřeva. Dokončený dům bude k předán svému novému majiteli v létě roku 2022.

Dojezdová vzdálenost je 20 min od českých hranic (21 km z Horního Dvořiště) a splňuje veškeré představy o vysokém komfortu bydlení, v klidné lokalitě s výhledem do krajiny. Do města Freistadt se dopravíte za 10min. Milovníci golfu ocení blízkost a výhledy na golfové hřiště Golfclub Muhlviertel St. Oswald Freistadt.

Součástí této výjimečné lokality a výhodami bydlení na golfu není jen golfové hřiště samotné, ale i lokalita samotná, okolní krajina a hory, které jsou ideální pro milovníky aktivního životního stylu.

Podrobnější informace a nabídku zašleme vážnému zájemci. Těšíme se i na případnou schůzku s vámi v termínu, který navrhnete.

Kontakt

Vladimíra Šálená

Ing. Vladimíra Šálená

Parametry

Lokalita
St. Oswald
Počet podlaží
2
Dispozice
4+kk
Plocha
137 m2
Pozemek
224 m2
Užitná plocha
137 m2
Terasa
Ano
Lodžie
Ano
Balkon
Ano
Zastavěná plocha
60 m2
Parkování
Ano
Číslo nabídky
N1284

Kontaktujte nás

Máte zájem o tuto nemovitost nebo si žádáte podrobnější informace? Kontaktujte nás, obratem vám odpovíme nebo zavoláme. Prosím, vyčkejte.

Kancelář

ROGALSKI s.r.o.
office Regus
Bucharova 2657/12
158 00 Praha 5, CZ