Prodej domu 5+kk, 453 m2

Estepona, Španělsko
42 250 000 Kč
+ 10% daně + 1,5% právní služby
Zobrazit fotografie
Počet podlaží
2
Dispozice
5+kk
Plocha
453 m2
Pozemek
1079 m2
Užitná plocha
453 m2
Terasa
207 m2

Popis

Golf Estates nabízí k prodeji v jižním Španělsku u města Estepona luxusní vilu 5+kk (453m2), s prostornými terasami (207m2) a s velkorysou zahradou, soláriem a infinity bazénem.

Romano Golf Villas jsou samostatné rodinné vily s elegantním designem, které dokonale harmonizují s okolím. Povrchové úpravy a přírodní prvky, které renomovaný architekt Serrano Font vtiskl v interiéru i exteriéru materiálům, jako je kámen, sklo a dřevo, jsou jen některé z předností vily, které svým řešením zajišťují svým majitelům potřebné soukromí.

Nový majitel má možnost výběru z několika různých typů a velikostí vil a zvolení interiéru a vybavení podle představ, všechny se 4 ložnicemi a s možností další ložnice v suterénu. Velké pokoje a otevřený plán kuchyně, obývacího a jídelního prostoru pro podporu rodinného životního stylu. Všechny kuchyně jsou plně vybaveny podle nejvyšších standardů a mají oddělenou prádelnu. Prostorná hlavní ložnice s vlastní koupelnou, velkou šatnou a soukromou terasou s výhledem na moře a na okolní krajinu.

Ostatní pokoje mají také vlastní koupelnu a přístup na terasy s dechberoucími výhledy, které jsou ideální pro odpočinkovou zónu, jacuzzi a grilování. Užijte si naplno fantastické celoroční teploty a slunce na verandách a terasách, které obklopují zahradu a nekonečný bazén. Součástí je parkovací stání u vily až pro 4 automobily.

Tato vila je jedinečná a to díky prostorné terase nacházející se v prvním patře spolu s hlavní ložnicí, která je stvořená pro dokonalý odpočinek na slunci v této dokonalé lokalitě s výhledy na hladinu moře. K dispozici si můžete zvolit mezi variantou s whirpoolem, případně grilem s reproduktory na terasa k dokonalému odpočinku s přáteli.

Lokalita je skvělou variantou pro milovníky golfu, protože Valle Romano Golf Club je v bezprostřední blízkosti vily. Jižní Španělsko je proslulé svými golfovými hřišti, které se všechny nachází v dojezdové vzdálenosti od vily. Letiště v Malaze je vzdáleno asi 1h jízdy automobilem, za 30min dojedete do Marbelly a za 50min na Gibraltar. Benefitem je stabilní slunečné počasí po celý rok.

Podrobnější informace a nabídku zašleme vážnému zájemci. Těšíme se i na případnou schůzku s vámi v termínu, který navrhnete.

Kontakt

Vladimíra Šálená

Ing. Vladimíra Šálená

Parametry

Lokalita
Estepona
Počet podlaží
2
Dispozice
5+kk
Plocha
453 m2
Pozemek
1079 m2
Užitná plocha
453 m2
Terasa
207 m2
Lodžie
Ano
Balkon
Ano
Zastavěná plocha
177 m2
Parkování
Ano
Číslo nabídky
N1292

Kontaktujte nás

Máte zájem o tuto nemovitost nebo si žádáte podrobnější informace? Kontaktujte nás, obratem vám odpovíme nebo zavoláme. Prosím, vyčkejte.

Kancelář

ROGALSKI s.r.o.
office Regus
Bucharova 2657/12
158 00 Praha 5, CZ