Prodej domu 5+kk, 159 m2

St. Oswald, Rakousko
11 908 000 Kč
Zobrazit fotografie
Počet podlaží
2
Dispozice
5+kk
Plocha
159 m2
Pozemek
224 m2
Užitná plocha
159 m2
Terasa
Ano

Popis

Golf Estates nabízí k prodeji rodinný dům o dispozicích 5+kk, 159m2, v lokalitě St. Oswald v Horním Rakousku.

Samostatně stojící dům se šatnou, třemi koupelnami, terasou, balkony, garáží a parkovacím stáním. 1.NP (suterén) disponuje třemi pokoji, dvěmi koupelnami s toaletou, technickou místností a garáží. Vstup na terasu a do zahrady je velkým benefitem. Dominantou 2.NP, kde se nachází hlavní vstup, je obývací část s kuchyňským koutem a přímým vstupem na dvaprostorné balkony s dechberoucími výhledy na golfové hřiště a do okolní krajiny. Samostatné WC pro hosty. Součástí je také hlavní ložnice s přístupem k vlastní koupelně s WC. Celková užitná plocha domu je 159m2 (včetně garáže).

Dům je koncipován jako hotová stavba na klíč v nadstandartní kvalitě, s podlahovým topením a samostatným topným rozvodem v každém podlaží. Výroba tepla je zajištěna pomocí ekologického vzduchového tepelného čerpadla, které je umístěno v technické místnosti. V obytných místnostech jsou parkety, v předsíni kamenná dlažba. Terasa je zhotovena z teakového dřeva. Dokončený dům bude k předán svému novému majiteli v létě roku 2022.

Dojezdová vzdálenost je 20 min od českých hranic (21 km z Horního Dvořiště) a splňuje veškeré představy o vysokém komfortu bydlení, v klidné lokalitě s výhledem do krajiny. Do města Freistadt se dopravíte za 10min. Milovníci golfu ocení blízkost a výhledy na golfové hřiště Golfclub Muhlviertel St. Oswald Freistadt.

Součástí této výjimečné lokality a výhodami bydlení na golfu není jen golfové hřiště samotné, ale i lokalita samotná, okolní krajina a hory, které jsou ideální pro milovníky aktivního životního stylu.

Podrobnější informace a nabídku zašleme vážnému zájemci. Těšíme se i na případnou schůzku s vámi v termínu, který navrhnete.

Kontakt

Vladimíra Šálená

Ing. Vladimíra Šálená

Parametry

Lokalita
St. Oswald
Počet podlaží
2
Dispozice
5+kk
Plocha
159 m2
Pozemek
224 m2
Užitná plocha
159 m2
Terasa
Ano
Lodžie
Ano
Balkon
Ano
Garáž
Ano
Zastavěná plocha
81 m2
Parkování
Ano
Číslo nabídky
N1285

Kontaktujte nás

Máte zájem o tuto nemovitost nebo si žádáte podrobnější informace? Kontaktujte nás, obratem vám odpovíme nebo zavoláme. Prosím, vyčkejte.

Kancelář

ROGALSKI s.r.o.
office Regus
Bucharova 2657/12
158 00 Praha 5, CZ