Prodej pozemku, 1258 m2

Beroun, Středočeský kraj, Česká republika
7 988 300 Kč
PRODÁNO
Zobrazit fotografie
Plocha
1258 m2
Hřiště
600 m
Zastavěná plocha
390 m2
Číslo nabídky
N1237

Popis

Golf Estates nabízí k prodeji individuální stavební pozemek o velikosti 1258m2 v ulici Na Veselou v královském městě Beroun.

Golfového hřiště Beroun Golf Club se nachází pouhých 100 m od pozemku.

Umístění v jižním svahu, jedinečné místo nad Berounem s klady i zápory svažitého pozemku, ale také s krásným výhledem, jedinečnou atmosférou a vysokou mírou soukromí. Aktuálně byla na pozemek zadána tvorba architektonické studie a bude součástí prodeje.

Kompletní přípojky jsou nově vybudovány a umístění vjezdu je schváleno. Jsme schopni zajistit realizaci stavby za zajímavých podmínek. Je možné začít ihned řešit bydlení dle Vašich představ. Zastavitelnost pozemku je až 390m2.

Město Beroun disponuje kompletní občanskou vybaveností. Skvělá je i dostupnost do hlavního města Prahy po dálnici 12 minut na metro Zličín.

Lokalitu obklopuje malebná krajina CHKO Českého Krasu a Křivoklátska. V okolí se nachází lesy, cyklostezky a hrady Karlštejn, Křivoklát, Žebrák a Točník a možné výlet na okolní hrady a zámky, či navštívit vápencové jeskyně v Koněprusích.

V případě zájmu o další doplňující informace rádi poskytneme vážnému zájemci prostřednictvím emailu. Těšíme se i na případnou schůzku s vámi v termínu, který navrhnete.

Kontakt

Vladimíra Šálená

Ing. Vladimíra Šálená

Parametry

Lokalita
Beroun
Plocha
1258 m2
Hřiště
600 m
Zastavěná plocha
390 m2
Číslo nabídky
N1237

Hřiště v blízkosti

BEROUN Golf Club

www.golfberoun.cz

Kontaktujte nás

Máte zájem o tuto nemovitost nebo si žádáte podrobnější informace? Kontaktujte nás, obratem vám odpovíme nebo zavoláme. Prosím, vyčkejte.

Kancelář

ROGALSKI s.r.o.
office Regus
Bucharova 2657/12
158 00 Praha 5, CZ