Prodej domu atypický, 287 m2

Karlštejn, Středočeský kraj, Česká republika
Cena na vyžádání
Zobrazit fotografie
Počet podlaží
2
Dispozice
atypický
Plocha
287 m2
Pozemek
573 m2
Užitná plocha
288 m2
Terasa
Ano

Popis

Golf Estates nabízí exluzivně k prodeji výjimečnou nemovitost v blízkosti Golf Resort Karlštejn.

Nemovitost se prodává s projektem a stavebního povolením.

Záměrem projektu je rekonstrukce nemovitosti na luxusní hotel s kavárnou, restaurací rychlého občerstvení a odpočinkovou zónou na přilehlých pozemcích.

Nemovitost leží v bezprostřední blízkosti hradu Karlštejn, na hranici pěší zóny a necelých 150 m od vstupní brány do hradu Karlštejn tvoří výjimečný genius loci tohoto místa. Golf Resort Karlštejn je unikátní a řadí se mezi nejkrásnější golfová hřiště v Evropě a patří k nejvíce navštěvovaným areálům v České republice. Nemovitost splňuje standardy pro náročné golfisty.

Jedná se o dva původní nepodsklepené domy obdélníkového tvaru s celkovou zastavěnou plochou 207m2. Nemovitosti leží na hranici pěší zóny u místní komunikace s omezeným vjezdem vozidel pro rezidenty a hosty. Vnitřní dvůr tvoří komorní prostor, který je chráněn zrekonstruovanou, kamennou opěrnou zdí. Dvornímu traktu vévodí kamenný oblouk, který bude součástí systému vnitřního ochozu umožňujícího přístup do pokojů umístěných v obytném podkroví. Přilehlé, slunné pozemky jsou orientovány na jižní stranu a rozděleny stupňovitými terasami s kamennými opěrnými zdmi, které byly kompletně zrekonstruovány za účelem vybudování odpočinkové zóny s altánem, jezírkem a venkovní vířivkou. To vše v soukromí, s přímým a bezprostředním výhledem na hrad Karlštejn.

Dle KN vedeno jako jiná stavba, dle platného kolaudačního rozhodnutí byly nemovitosti dosud využívány jako cukrárna, galerie a prodejna.

Vyprojektováno je 6 hostinských pokojů s velkorysými plochami s příslušenstvím, s minimálně 12-ti lůžky a možností přistýlek. Dále kavárna s restaurací s rychlým občerstvením a zahradní altán. Užitná plocha v interiérech je 287,7 m2. Projektové řešení umožňuje provést variabilní změny ve vnitřním uspořádání.

V rámci započatých stavebních prací byly v budovách odstraněny podlahy, příčky, stropy a provedeny další činnosti v souladu s projektovou dokumentací. Stavba je tak připravena k zahájení stavebních prací. Kompletní rekonstrukce kamenných opěrných zdí, teras a rekultivace zeminy provedeny rozvody vody a elektřiny. Byla vybudována nová elektro přípojka a rozvaděč. Nemovitost je napojena na obecní vodovod a kanalizaci. Díky již provedeným pracím se výrazně zkrátí doba a významně sníží náklady při realizaci nového záměru stavby.

Vzhledem k vyjímečné poloze uvnitř památkové zóny, v bezprostředním sousedství jedné z nejvýznamnějších kulturních památek v naší zemi se v rámci realizace stavby nabízí možnost využití řady podpůrných, dotačních programů. Přestože se nemovitost nachází uvnitř památkové zóny, tak není památkově chráněna a není tedy uplatňována omezení související s památkovou ochranou.

Na nemovitosti neváznou žádné závazky. Majitel si vyhrazuje právo prodat zájemci v nejvyšší nabídce. Další informace vám rádi poskytneme, kontaktujte nás.

Parametry

Lokalita
Karlštejn
Počet podlaží
2
Dispozice
atypický
Plocha
287 m2
Pozemek
573 m2
Užitná plocha
288 m2
Terasa
Ano
Lodžie
Ano
Balkon
Ano
Hřiště
2 600 m
Zastavěná plocha
203 m2
Parkování
Ano
PENB
G
Číslo nabídky
N1321

Hřiště v blízkosti

GOLF RESORT Karlštejn

karlstejn-golf.cz

Kontaktujte nás

Máte zájem o tuto nemovitost nebo si žádáte podrobnější informace? Kontaktujte nás, obratem vám odpovíme nebo zavoláme. Prosím, vyčkejte.

Kancelář

ROGALSKI s.r.o.
office Regus
Bucharova 2657/12
158 00 Praha 5, CZ